РОЛИ

Доставка суші в Дніпрі


Зараз, в будь-якому місті України можна замовити додому доставку будь-якої страви. Наш сайт займається доставкою їжі з ресторанів, в першу чергу, дуже популярних на сьогодні, суші, ролів. В меню ресторану представлені популярні японські страви.

Приймаємо замовлення з 11:00 до 21:45 щодня. Замовлення приймаємо на сайті або за контактним номером телефону. HiFood нова служба доставки суші в Дніпрі. Оформити онлайн замовлення на сайті, легко - потрібно вибрати потрібний рол, суші сет, вказати адресу отримання і узгодити його з операторами. Для великих заходів, банкетів рекомендується замовлення робити заздалегідь.

Переваги HiFood

  1. Отримати замовлення в центрі Дніпра можливо за 45 хвилин.
  2. Якість суші, підкріплене великим досвідом роботи наших кухарів.
  3. Роли готуються кухарями, які пройшли стажування в кращих ресторанах.
  4. Повністю дотримується рецептура приготування суші.
  5. Оформлення замовлення за пару хвилин.
  6. Оплата зручним способом - картою або готівкою.
Постачальники забезпечують кухню свіжими морепродуктами, сортами рису вищої якості, свіжими овочами. Весь етап приготування суші починаючи від закупівлі продуктів і до упаковки готової порції відповідає стандартам якості. Наші кухарі не використовують в роботі барвники і штучні добавки.

Кожна порція ролів відповідає вазі, зазначеному в меню. Соус, імбир, васабі і палички додаються до кожного замовлення.

Після узгодження з оператором, замовлення надходить на кухню протягом пари хвилин.
Їжа упаковується і відправляється кур'єром за місцем призначення. Замовлення суші, ролів здійснюємо в термосумке для збереження температури, свіжості і корисних якостей продуктів.

Порадуй себе смаком, замов суші додому!


Суші мають ряд вимог до приготування, свіжості продуктів, правильному порядку інгредієнтів. Тому замовляти їх потрібно тільки в перевірених місцях.

Служба доставки суші HiFood дорожить своєю репутацією і піклується про своїх клієнтів.

Якщо у Вас є алергія на будь-якої інгредієнт ролів або суші, обов'язково повідомте нам при замовленні по телефону, або вкажіть в примітці до он-лайн замовлення і кухаря приберуть його з блюда.

Замовляючи суші в Дніпрі додому або в офіс можна заощадити власний час, який витрачається на самостійне приготування страв.

Доставка страв японської кухні додому, вирішує проблему з бронюванням столика в закладі. Поїсти улюблену їжу в компанії друзів або сім'ї в звичній домашній атмосфері набагато приємніше. Можна заздалегідь запланувати вечір, вибравши зручний час доставки замовлення.