ГАРЯЧІ СТРАВИ

Доставка стейків в ДніпріСтейк - це товстий соковитий шматок яловичого м'яса, обсмаженого на вогні або запеченого в духовці. Ця страва вважається делікатесом. Сам по собі смак яловичини спочатку ідеальний. Головне завдання кухаря - забезпечити правильну прожарювання.


Стейки прийшли до нас з Америки. Для них це не просто їжа, це частина культури, традицій. На честь них влаштовують свята і фестивалі. М'ясо досить примхливе страву і не кожен кухар зможе приготувати його так, щоб це було схоже за смаком на справжній стейк.


Наші кухарі доводять м'ясо до оптимального ступеня прожарювання, дотримуючись класичну рецептуру. Блюдо має «відпочити» в теплі перед відправкою. Що може бути краще м'яса з рум'яною хрусткою скоринкою на вечерю?


Щоб спробувати соковиту мармурову яловичину, не потрібно їхати в Америку. Досить оформити замовлення на сайті hifood.com.ua або зателефонувати за номером телефону. Оформлення замовлення займає пару хвилин. Наша доставка привезе їжу протягом 45 хвилин в центрі Дніпра.


Ми доставляємо їжу в термосумках, щоб ви могли відчути весь спектр смакових якостей, отримати гарячу їжу

Переваги доставки стейків в HiFood


Ми перевіряємо продукти на всіх етап приготування. Закуповуємо свіже м'ясо у фермерів. У готуванні використовуємо натуральні, екологічно чисті продукти. Кухарі самі готують соуси до основних страв, а не використовують магазинні. Перед упаковкою перевіряємо порцію на відповідність заявленим в меню характеристикам.


Крім кваліфікованих кухарів, швидкого обслуговування і дотримання всіх санітарних норм, наша доставка м'ясних і рибних гарячих страв має ряд переваг.

  1.     Ввічливі оператори.
  2.     Гаряча їжа додому або в офіс протягом 45 хвилин в центрі Дніпра.
  3.     Зрозумілий інтерфейс сайту.
  4.     Легендарний американський смак страв.
  5.     Преміальне якість за доступною ціною.
  6.     Дотримання всіх гігієнічних норм.
  7.     Відповідність стандартам якості.

Увечері, після важкого робочого дня хочеться відпочити в колі сім'ї, а не стояти біля плити. У такій ситуації варто замовити стейк на будинок в Дніпрі. Готову страву з ресторану економить масу часу, який витрачається на закупівлю продуктів, маринад і прожарювання. Також стоїть питання чи вийде будинку досягти потрібного рівня прожарювання?


Доставка HiFood подбає про комфорт, зручність і гастрономічному задоволенні! Довірившись нашої доставці, можна заощадити сили і витратити їх на приємне заняття.